Przed nami spotkania 1/8 finału Pucharu Polski. Z tej okazji legalny bukmacher eFortuna online oferuje promocję „Pewniak na Puchar Polski”. Za obstawienie meczy każdy gracz może otrzymać pewną kasę.

Bonus 30 PLN dla graczy od Fortuna na Puchar Polski

Bonus 30 PLN dla graczy od Fortuna na Puchar Polski

Warto jest na wstępie dodać, że ciekawych potyczek w ramach 1/8 finału PP nie zabraknie, ponieważ przed nami takie pojedynki, jak chociażby ŁKS Łodź vs Legia Warszawa, Warta Poznań vs Cracovia, Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice. Dodać jest również warto, że na tym etapie rozgrywek nie ma spotkań rewanżowych.

Do oferty „Pewniak na Puchar Polski” nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać. Jednak należy mieć na uwadze, że wspomniana oferta aktywna jest graczom do 9 do 12 lutego do godziny 23:59 na stronie www.eFortuna.pl

Pewne kasa za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach promocji „Pewniak na Puchar Polski” jest zagranie po jednymSOLO, AKO lub MAXIKOMBI w każdy dzień trwania tej akcji. Trzeba mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się minimum jeden typ z rozgrywek Pucharu Polski.

Dodać trzeba, że na kuponie muszą być wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00, zaś stawka minimalna kuponu to 30 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracz, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma pewną gotówkę za obstawienie meczy i to niezależenie od tego, jak kupony zostały rozliczone. Na konto gracza trafi bonus o wartości 30 PLN.

Fortuna bonus powitalny 2021:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowana ofertę promocyjną na start, w której to można otrzymać extra środki:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jednak trzeba mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


__
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKSW 58 bonusy dla graczy od Fortuny. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułPewne bonusy za obstawienie Ligi Mistrzów i Ligi Europy w Betclic
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!