Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS, tj. „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. W ramach tej akcji gracze za obstawienie meczy mogą liczyć na darmowe środki za obstawienie pojedynków.

Bonusy dla typerów za aktywność

Bonusy dla typerów za aktywność

Trzeba powiedzieć, że Świat bukmacherki wraca „do normy”, ponieważ rozgrywane są mecze w większości dyscyplin. W dodatku na parkiety wracają zarówno koszykarze, ale i siatkarze. Od dłuższego czasu natomiast toczą się pojedynki w piłce nożnej i tenisie.

To sprawiło, że za aktywność bukmacher STS nagradza swoich graczy. Każdego dnia na konto typera może trafić bonus o wartości 20 PLN i to bez znaczenia, jak kupon, lub kupony zostały rozliczone.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jeśli tak, to musisz mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się do tej oferty zapisać na stronie www.STS.pl.

Darmowe bonusy za aktywność dla graczy:

W ramach oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” kwalifikują się jedynie zakłady AKO, czyli takie, na których muszą znajdować się nie mniej niż dwa zakłady.

Dodać jest warto, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś wszystkie typy obowiązkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Chociaż trzeba wiedzieć, że zdarzenia mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jakie są dostępne aktualnie u bukmachera STS.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jednak konieczny czynnik jest taki, że kupon musi zostać zawarty i rozliczony w ten sam dzień.

Użytkownik, który zagra w danym dniu zakłady za minimum 100 PLN otrzyma w gratisie 20 PLN. Pamiętać trzeba, że nie ma znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty na zakłady bukmacherskie:

Legalny bukmacher STS przyznaje nowym graczom darmowe 29 PLN na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej już na sam start. W dodatku typer za otrzymane środki będzie mógł obstawiać zakłady sportowe.

Natomiast gracz, który zdecyduje się na pierwszą swoją wpłatę otrzyma w prezencie premię równowartości wpłaty własnej, aż do 1200 PLN.

Typer, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo zrobić, gdy nasze typy bukmacherskie są słabe?
Następny artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!