Specjalną ofertę promocyjną graczom oferuje bukmacher STS online na spotkania w piłkarskiej Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Za spełnienie podstawowe warunki promocji każdy gracz otrzyma pewne 100 PLN.

Darmowa gotówka dla graczy od STS. Extra 100 PLN

Darmowa gotówka dla graczy od STS. Extra 100 PLN

Śmiało można powiedzieć, że przed nami niezwykle ciekawe wieczory związane z piłkarską Ligą Mistrzów oraz Ligą Europy. Bowiem ciekawych starć na pewno nie zabraknie Lazio vs Bayern Monachium, Atalanta vs Real Madryt, czy też Napoli vs Genoa.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać pewne środki. Jednak chcąc wziąć w niej udział należy się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl. Dodatkowo należy mieć na uwadze, ze promocja „Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary”, aktywna jest w dniach 23-25 lutego.

Bonus od depozytu u legalnego bukmachera STS.

Pierwszy krok, jaki trzeba spełnić w promocji „Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary” jest to dokonanie wpłaty na stronie www.STS.pl, a następnie zagranie dowolnego kuponu AKO. Jednak musi on spełniać proste warunki promocji:

  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • wyłącznie zdarzenia z oferty na piłkarską Ligą Mistrzów i Ligę Mistrzów
  • stawka zakładu nie mniejsza niż 30 PLN
Betfan najnowszy kod promocyjny

Po spełnieniu powyższych warunków promocji każdy gracz otrzyma pewną premię w wysokości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalnie może ona wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to każdy gracz może liczyć na extra bonusy:

  • pewne 29 PLN za założenie konta bez żadnego depozytu
  • bonusu w wysokości depozytu do 1200 PLN

Łącznie każdy typer może otrzymać łączny bonus o wartości nawet 1229 PLN. Jednak koniecznie jest wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne bonusy za obstawienie Ligi Mistrzów i Ligi Europy w Betclic
Następny artykułObtstawiaj PKO Ekstraklasę i wygrywaj więcej w Betclic Polska
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!