Limitowaną ofertą promocyjną każdemu użytkownikowi oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. W przypadku przegranego zakładu z piłki nożnej każdy użytkownikom może liczyć na zwrot stawki.

Bonusy na europejskie puchary od BetClic

Bonusy na europejskie puchary od BetClic

A na pewno jest co typować, ponieważ przed nami bardzo ciekawe mecze, jak chociażby Chelsea vs Atletico Madryt, Bayern Monachium vs Lazio, czy też Milan vs Manchester United.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład” koniecznie musi się do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta promocyjna aktywna jest wszystkim typerom do 18 marca do godziny 23:59.

Bonus na europejskie puchary:

W promocji „Pewny zakład” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, które to muszą spełniać takie warunki, jak:

  • co najmniej pięć typów na kuponie, ale wszystkie z nich muszą pochodzić z piłki nożnej
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 4.00
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeśli, jeden z typów okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot gotówki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska online:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania hasła promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla typerów za obstawienie meczy od Betclic
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 40 000 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!