W sobotę 13 kwietnia bukmacher Fortuna rozdaje bonusy dla swoich graczy. Wystarczy dokonać dwóch zakładów w godzinach 16:00 – 23:59 z oferty bukmacher spotkań na żywo, aby otrzymać bonus w wysokości 20 PLN.

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

W tej promocji może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Natomiast zawarcie kuponu we sobotę 13 kwietnia w godzinach 16:00 – 23:59 z oferty spotkań LIVE będzie oznaczało, że chcemy wziąć udział w tej promocji.

Jednak trzeba spełnić jeszcze następujące warunki promocji:

  • muszą to być minimum dwa kupony z oferty na żywo
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN
  • bukmacher w tej promocji dopuszcza kupony pojedyncze, wielozdarzeniowe oraz maxikombi
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Fortuna przyzna bonus w wysokości 20 PLN w formie punktów FKP i to niezależnie od rozliczenia kuponu.

A niewątpliwie warto jest skorzystać z je promocji tym bardziej, że oferta bukmachera jest bogata, a poza tym czeka nas wiele ciekawych dzisiaj pojedynków.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPostaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet
Następny artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!