Promocje na lutym dla swoich graczy organizuję bukmacher Etoto. Wystarczy, że nowy użytkownik dokona rejestracji konta u bukmachera Etoto, a w zamian dostanie Freebeta w wysokości 20 PLN. Łącznie nowy użytkownik może otrzymać nawet 1040 PLN.

Promocja jest ważna przez cały miesiąc luty. Skierowana jest do graczy, którzy jeszcze nie posiadają u bukmachera konta. Wystarczy przejść proces rejestracji, aby otrzymać już na samym samym starcie cztery premie. A wszystko wygląda następująco:
-20 PLN za samą rejestrację
-200% bonusu za pierwszy depozyt
-100% bonusu za drugi depozyt
-Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

Co jest istotne w tym wszystkim kod promocyjny nie jest wymagany w tej promocji. Jednak należy jedynie pamiętać, że premie są przyzwane za wykonanie konkretnych kroków. A wszystko wygląda następująco:

W ramach nowej promocji powitalnej bukmachera Etoto dla nowych graczy łącznie można dostać nawet 1040 PLN bonusu. Jednak wszystko jest uzależnione od wielkości wpłat jakie zostaną dokonane.

A na pewno warto jest założyć konto u bukmachera. Ponieważ oferta operatora jest bogata. Do tego dochodzi fakt, że bukmacher ma sporą ilość aktywnych promocji!

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus nawet do 1200 PLN za rejestrację w Forbet!
Następny artykułFreebet 27 PLN od STS za rejestrację
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!