Już w czwartek – 21 marca rozpoczynamy zmagania w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020. W związku z tym bukmacher Totalbet ma promocję dla nowych graczy, gdzie gracz otrzymuje freebet w wysokości 25 PLN.

Totalbet przyznaje freebet dla nowych graczy

Totalbet przyznaje freebet dla nowych graczy

W promocji mogą wziąć tylko te osoby, które nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Totalbet. Należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny AUTPOL.

Promocja obowiązuje jedynie do końca czwartku 23:59 – 21 marca. Freebet przysługuje tylko raz po wykonaniu rejestracji konta stałego, wpisaniu kodu promocyjnego AUTPOL i poprawnej weryfikacji konta.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bonus może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego kuponu. Być może być to kupon pojedynczy czy też wielozdarzeniowy. W promocji nie biorą udziału zakłady systemowe. Trzeba dokonać zawarciu zakładu za 25 PLN z z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00.


Bukmacher Totalbet posiada zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS dokonuje zwrotu przegranej. Nawet do 200 PLN.
Następny artykułForbet zwiększa wygrane ze strony mobilnej o 12%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!