Bukmacher Etoto przeprowadza promocję związaną z rzutami rożnymi. Wystarczy bowiem zawrzeć kupon na cornery za minimum 50 PLN, a w razie przegranej bukmacher zwróci 25 PLN w formie Freebeta.

Jest to promocja tygodnia i należy dokonać zawarcia kuponu na cornery w okresie obowiązywania promocji, czyli od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Promocja jest skierowana do osób, którzy mają zweryfikowane konto bukmachera Etoto, a do tego wcześniej dokonali przynajmniej dwóch depozytów.

Aby wziąć udział w promocji należy kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Ponadto, każdy kupon musi spełniać jeszcze poniże warunki:

 1. Kupon został zawarty oraz rozliczony w pełnym tygodniu, czyli od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.
 2. Minimalna stawka kuponu to 50 PLN i musi pochodzić na ze środków własnych
 3. Minimalny kurs na kuponie to 1.02.
 4. W promocji biorą udział tylko poniższe zdarzenia na rzuty rożne w piłce nożnej:
 • 1×2 suma rzutów rożnych / 1×2 1. połowa – rzuty rożne / 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
 • handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz / 1. połowa / 2. połowa),
 • suma rzutów rożnych drużyny,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
 • suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
 • rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
 • rzuty rożne 3-drogowo,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych / więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne / więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jak przegrany to bukmacher przyzna Ci freebeta wysokości 25 PLN.

Należy pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można maksymalnie otrzymać jednego freebeta.

Aby jego odebrać należy po rozliczeniu kuponu musisz kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Aby móc wypłacić bonus nie trzeba dokonywać obrotu. Bowiem wystarczy zawrzeć kupon, którego ewentualna wygrana zostanie pomniejszona o kwotę Freebeta.

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 50 PLN od Etoto na zakłady
Następny artykułKonkurs na sporty wirtualne z Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!