Już w sobotę czeka nas kolejne Gran Derbi. Tym razem Real Madryt z Barceloną zagrają w LaLiga. A w związku z tym pojedynek bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy. Podczas, której wystarczy zawrzeć kupon za minimum 50 PLN, aby liczyć na dodatkowy bonus.

Odbierz dodatkową wygraną na pojedynek Realu Madryt vs Barceloną

Odbierz dodatkową wygraną na pojedynek Realu Madryt vs Barceloną

W promocji mogą wziąć udział graczy, którzy maja zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Promocja polega na dokonania zawarcia kuponu na El Clasic: Real Madryt vs Barcelona. Poprzez dokonanie zawarcie kupony na jedną z trzech opcji: 1 x 2 (zwycięzca meczu). Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN, a środki muszą pochodzić z konta głównego. W zamian bukmacher przewidział dodatkową gotówkę w formie bonusu:
› 30 PLN, jeśli bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2 połowy meczu
› 80 PLN, jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0
› 30 PLN za czerwoną kartkę dla Sergio Ramosa lub Gerarda Pique
› 40 PLN za bramkę zdobytą prawą nogą przez Leo Messiego lub Garetha Bale’a
› 100 PLN za hattrick Messiego, Benzemy lub Bale’a
› 500 PLN, jeśli podczas dokonywania zmiany jakikolwiek zawodnik odmówi zejścia z boiska, przez co zmiana nie dojdzie do skutku!

Freebet u bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Udział w tej promocji jest automatyczny, wystarczy mieć powyższe zdarzenie na kuponie.

Bonus zostanie wypłacony graczowi, jeżeli jego kupon okaże się wygrany. A bonus trafi na konto gracza w dniu 4.03.2019 do godziny 17:00.

Otrzymaną nagrodę będzie można wypłacić po dokonaniu trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75. W obrocie nie biorą kupony z wykorzystaną opcja Cash – out oraz ze sportami wirtualnymi.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna zwiększa wygrane o 14%
Następny artykułPakiet powitalny dla nowych graczy od Fortuny
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!