Środa to kolejny wieczór pełen emocji związanych z piłkarską Ligą Mistrzów. Dzisiejszego wieczoru poznamy wszystkie drużyny, które na wiosnę zagrają w 1/8 finału tych rozgrywek. Bukmacher Lvbet proponuje typować pojedynki tych rozgrywek  i z tej okazji ma Bonus. Jaki? Szczegóły poniżej.

Operator daje 7%więcej wygranej  ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Warto jest pamiętać, żeby skorzystać z promocji trzeba wytypować spotkania jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 12 grudnia. Warto jest jednak podkreślić, że pierwsze spotkania ruszają już o godzinie 18:55.

Ta  promocja dotyczy jedynie kuponów zawartych z aplikacji mobilnej. Pobrać ja można bez żadnych problemów ze strony bukmachera.Kupony zawarte z strony internetowej bądź też mobilnej nie biorą udziału w promocji.

Jest to jedyne warunki, aby skorzystać z promocji od LvBet. Ponieważ nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału. A kupon zawarty na spotkania Ligi Mistrzów z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKoszulki Ligi Mistrzów do wygrania od Forbet
Następny artykułFreebet od Etoto
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!