Przed nami wtorek 18 dzień grudnia i tym samym kolejna promocja od Etoto z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Bukmacher proponuje nam dzisiaj pograć hokej. A mianowicie zawrzeć zakład na tą dyscyplinę za przynajmniej 100 PLN i w razie przegranej dostajesz od operator Freebet w wysokości 30 PLN.

Trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 18 grudnia i trwa do godziny 23:59. Właśnie do tej godziny mamy czas aby nasz kupon został rozliczony oraz odebrania bonusu. Jeżeli tego nie zrobimy automatycznie przepada.

Minimalna wartość zakładu musi wynieść 100 PLN. Kupon musi zostać zawarty za gotówkę (Freebety oraz granie środkami bonusowymi nie jest brane pod uwagę).

W promocji bierze udział tylko hokej, więc typy na kuponie musza pochodzić z tej dyscypliny sportu. Ponadto na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia, gdzie kurs minimalny to 1.02.

Jak Twój kupon okazał się przegrany i spełniasz powyższe warunki to przysługuje Ci bonus w wysokości 30 PLN, który jest do wykorzystania na urządzeniu mobilnym.

Jeżeli tego nie zrobimy to automatycznie ona przepada. Aby ją odebrać musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułFreebet od Etoto na poniedziałek 17 grudnia
Następny artykułForbet zmniejsza przegraną o połowę.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!