Interesujesz się sportami z Ameryki, czyli NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA. Dodatkowo dokonujesz na nie zakłady? To promocja Etoto skierowana jest prosto do Ciebie, ponieważ w razie przegranego kuponu operator zwróci Ci 50 PLN w postarci freebeta. I tak co tydzień!

Promocja obowiązuje do odwołania. Jednak jest to akcja tygodniowa, czyli trwa od każdego poniedziałku do niedzieli. I na przestrzeni pełnych tygodni możemy odebrać ewentualny nasz bonus!

Bonusem jest freebet w wysokości 50 PLN. A co trzeba zrobić, żeby go otrzymać?
Głównym warunkiem jest dokonanie zawarcia kuponów LIVE tylko z oferty na NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA.

Na kuponie może znajdować się dobrowolna ilość zdarzeń, ponieważ bukmacher tego nie określa. Jednak kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.95, a stawka musi wynieść minimum 100 PLN.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna Ci freebeta w wysokości 50 PLN.

Po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja „pop-up”, na której trzeba kliknąć „zatwierdź”. Bonus zostanie przypisany do konta automatycznie, maksymalnie do 20 minut. Jednak należy pamiętać, że promocja dla każdego gracza dostępna jest raz w tygodniu!!

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla nowych graczy od Fortuny
Następny artykułKonkurs na Australian Open z LvBet. Nagroda główna – 2000 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!