Nie masz pomysłu na typy? To warto jest skorzystać z promocji, jaką oferuje bukmacher Etoto. Bowiem wystarczy dokonać zakładu na minimum 100 PLN na wygraną bądź remis z poniżej przedstawionych spotkań. Jeżeli okaże się, że nie trafisz to bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 50 PLN.

Nie jest to skomplikowana promocja. Ponieważ należy dokonać zakładu na poniższe zdarzenia, gdzie musimy wybrać wygraną bądź remis na dany mecz. Spotkania do typowania to:
1.Sevilla – Barcelona – 23.01. godz. 21:30
2.Chelsea – Totteham 24.01 godz. 20:45
3.Arsenal – Manchester Utd 25.01

Należy dokonać zawarcia kuponu przynajmniej na jedno z trzech wskazanych spotkań. Dopuszczalne typy to wygrana bądź remis (1×2). Bukmacher dopuszcza również zawarciu kuponu pojedynczego na żywo, na jedno z tych spotkań.

Jeżeli okażę się, że kupon zostanie rozliczony jako, przegerany, a dokonałeś zawarcia kuponu za 100 PLN to bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 50 PLN. Bukmacher wyklucza granie innymi środkami niż własne, tj. freebety czy też środki bonusowe.

Jak wziąć udział w promocji?

  • Należy zapisać się do promocji jeszcze przed postawieniem kuponu
  • Należy spełnić powyższe warunki promocji, (czyli wytypować zwycięzcę bądź remis w danym spotkaniu, a do tego kupon musi pochodzić za minimum 100 PLN)

Po rozliczeniu kuponu musisz kliknąć opcję „zatwierdź” ”. Nagroda zostanie przypisana maksymalnie po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Freebet daje prawo użytkownikowi do postawienia kuponu bez żadnych kosztów. Lecz trzeba pamiętać, że ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o kwotę Freebeta, czyli w tym przypadku o 50 PLN.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na sporty wirtualne z Forbet
Następny artykułBezpieczny zakład od Totalbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!