Można powiedzieć, że jesteśmy już na ostatniej prostej z kalendarzami adwentowymi od bukmacherów. Na środę 19 grudnia bukmacher Etoto w razie przegranego kuponu daje nam Freebeta w wysokości 20 PLN.

Głównym warunkiem promocji jest zawarcie kuponu tylko dzisiaj, czyli 19 grudnia i musi być on rozliczony do końca dnia. I do tego momentu mamy okazję odebrać nasz ewentualny bonus.

Jeżeli chcemy wziąć udział w promocji to musimy zawrzeć kupon za przynajmniej 100 PLN, na którym będą dwa zdarzenia o kursie przynajmniej 1.02 każdego z typów.

Bukmacher zabrania grania środkami bonusowymi bądź innymi Freebetami.

Aby odebrać bonus ponadto Twój kupon musi okazać się jako przegrany. Jeżeli spełniasz wszystkie warunki tej promocji to przysługuje Ci bonus w wysokości 20 PLN.

Żeby nagroda trafiła na Twoje konto po zalogowaniu musisz kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Aby zamienić bonus na gotówkę należy: postawić kupon pojedynczy bądź wielozdarzeniowy, o łącznym kursie co najmniej 2.20. Na kuponie wielkozdarzeniowym musza znajdować się co najmniej dwa typy, a kurs każdego z zdarzeń musi wynieść przynajmniej 1.30. Można zawierać typy zarówno LIVE jak i przedmeczowe.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Forbet na środę 19 grudnia
Następny artykułWiększa wygrana z Forbet tylko 20 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!