Bukmacher Forbet wychodzi naprzeciwko swoim graczom, dla których ma niezwykle ciekawą promocję. Podczas, której zwraca część przegranych na przestrzeni jednego tygodnia. Maksymalnie można otrzymać nawet do 700 PLN.

Odbierz nawet do 700 PLN w tygodniu

Odbierz nawet do 700 PLN w tygodniu

Promocja „Cashback” jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. I należy pamiętać, żeby do niej przystąpić należy się zapisać.

Bukmacher zmniejsza wartość przegranych kuponów na przestrzeni pełnych trzech tygodni (od poniedziałku do niedzieli):

  • 18-24.02.2019 (pierwszy okres rozliczeniowy)
  • 25.02-03.03.2019 (drugi okres rozliczeniowy)
  • 04-10.03.2019 (trzeci okres rozliczeniowy)

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher Forbet dokujemy zsuwaniu kuponów zarówno wygranych jak i przegranych. Następnej od tej puli odejmuje wartość kuponów wygranych.

Odbierz Freebet

Forbet przyzna zwrot w wysokości 5% wartości przegranych kuponów. Minimalna kwota zwrotu to 20 PLN, maksymalna natomiast 700 PLN.

Bonus zostanie przypisany automatycznie w formie środków bonusowych do konta gracza, najpóźniej do 48h od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego.

Otrzymaną wartość będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania przynajmniej czterokrotnego obrotu, otrzymaną kwotą po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto rozdaje bonusy tygodniowo po 50 PLN
Następny artykułSTS zmniejsza przegrane na sporty wirtualne!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!