Sobota 15 grudnia i kolejna promocja od Forbet z okazji kalendarza adwentowego. Na dzisiaj bukmacher proponuje pograć spotkania na żywo, gdzie w razie przegranej zwróci Ci połowę stawki. Jednak trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Promocja obowiązuje jedynie spotkań NA ŻYWO w sobotę 15 grudnia. I tym samym wszystkie kupony musza zostać rozliczony do godziny 23:59. Co istotne w tym wszystkim promocja dotyczy jedynie kuponów, które zostaną zawarte z aplikacji bądź strony mobilnej!

Ilość zdarzeń na kuponie jest dobrowolna, ale należy pamiętać, że wszystko z nich musza pochodzić z zakładki NA ŻYWO, a kurs wszystkich wydarzeń nie może być mniejszy niż 3.00. Stawka kuponu musi być równa 49 PLN. W promocji biorą udział jedynie trzy PIERWSZE kupony!!

Zwrot stawki, czyli 25 PLN pojawi się na koncie jeżeli kupon okaże się przegrane. Warto jest pamiętać, że jeżeli pierwsze dwa kupony okażą się przegrane, a trzeci wygrany użytkownik od bukmachera dostanie kwotę 50 PLN w formie bonusu. Bonus zostanie przyznany w poniedziałek (17.12), do godziny 23:59.

Trzeba również pamiętać, że kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji. Także kupony systemowe oraz zagrane ze środków bonusowych nie zaliczają się do promocji.

Aby móc wypłacić bonus należy go czterokrotnie obrócić po kursie minimalny 2.00, a mamy na to 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększa wygrana z LvBet
Następny artykuł14% większa wygrana z LvBet w niedzielę 16 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!