Kolejna promocja od Forbet z organizowanego przez tego bukmachera kalendarza adwentowego. Na dzisiaj, czyli środę 19 grudnia bukmacher ma nam do zaoferowania bonus w wysokości 30 PLN!

 1. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 19 grudnia. Kupon trzeba zawrzeć najpóźniej do godziny 17:30, a wszystkie typy na kuponie muszą zostać dzisiaj rozliczone maksymalnie do godziny 23:59.
 2. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia. Każdy z nich musi mieć kurs co najmniej 1.30.
 3. Stawka kuponu musi być równa 59 PLN.
 4. Bonus zostanie przyznany na Twoje konto, jeżeli zostanie spełniony jeden z trzech warunków, spotkania Kashimy z Realem Madryt, w klubowych Mistrzostwach Świata, tj.:
  -Benzema strzeli min. dwie bramki
  -Ramos otrzyma czerwoną kartkę
  -Marcelo asystuje przy bramce
 5. Bukmacher zastrzega sobie prawo gry środkami bonusowymi, a także kuponów systemowy oraz typów DNB (remis nie ma zakładu)

Jak spełniasz powyższe warunki to bonus automatycznie zostanie dopisany do Twojego konta, maksymalnie do 48 godziny od momentu zakończenia się pojedynku Kashimy z Realem Madryt. Początek tej potyczki to godzin. 17:30. Bonusem musisz zrobić czterokrotny obrót po kursie co najmniej 2.00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zmniejsza przegraną o połowę.
Następny artykułPromocja od Etoto na środę 19 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!