Okres Świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku to czas, gdzie w angielskiej piłce nie ma wolnego. W związku z tym na najbliższą kolejkę angielskiej Premier League, która zostanie rozegrana w dniach 27 – 29 grudnia bukmacher organizuje konkurs.

Dotyczy on spotkań jedynie dwudziestej serii zmagań angielskiej Premier League. Aby wziąć udział w promocji należy postawić kupon, na którym będą znajdować się typy jedynie z tej ligi i kolejki.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Muszą na nim znaleźć się przynajmniej dwa typy, gdzie kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50.

Jednak pamiętaj, że bukmacher nagrodzi dziesięciu graczy, których kurs trafiony będzie najwyższy. A nagrody są bardzo ciekawe 300 PLN za 1-sze miejsce, bonus 250 PLN za miejsce 2-gie, 200 PLN za miejsce 3-cie, miejsca 4-5 bonus 150 PLN, miejsca 6-8 bonus 100 PLN, miejsca 9-10 bonus 80 PLN.

Bukmacher zastrzega, że kupony, które zostaną zawarte przez inne środki niż gotówka zostaną automatycznie zostaną wykluczone z promocji. Operator zabrania również grania z opcją Cash – Out.

Zwycięscy konkursu nagrody dostaną w ostatni dzień roku, czyli 31 grudnia.

Aby wypłacić bonus należy, otrzymaną kwotą obrócić przynajmniej trzykrotnie, po kursie minimum 1.75. Mamy na to czas 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot połowy stawki od Etoto
Następny artykułBonus 40 PLN na E-Sport od LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!