W związku z trzecią kolejką fazy grupową Ligi Mistrzów bukmacher STS przeprowadza promocje wśród swoich typerów z pula nagród 10 000 PLN. Wystarczy zagrać kupon SOLO, na którym będzie znajdować się dowolny typ na wynik końcowy dowolnego pojedynku Ligi Mistrzów, aby otrzymać dodatkową gotówkę.

STS bonusy 2019

STS bonusy 2019

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 20 do 23 października. Gracz, nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupon pojedynczy, na którym będzie znajdować się będzie typ na dokładny rezultat końcowy z dowolnego pojedynku fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Ciekawych starć w tej serii spotkań nie zabraknie, ponieważ przed nami takie spotkania jak chociażby Galatasaray vs Real Madryt, Ajax vs Chelsea oraz Inter vs BVB.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Minimalna stawka kupnu to 13 PLN, ale z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Pula tej akcji to 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy tymi graczami, którzy spełniają powyższe warunki promocji, a do tego ich kupon został rozliczony jako wygrany.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie pięć kuponów.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS przygotował nowym graczom pakiet powitalny w postaci:

  • freebetu bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tej akcji wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla aktywnych użytkowników do bukmachera STS
Następny artykułDarmowe freebety bez wpłaty własnej od TOTALBet na start
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!