Warto przyjrzeć się ofercie bonusów bukmacherskich na dzień dzisiejszy, czyli 7 grudnia. Aktualne dzisiejsze promocje u takich bukmacherów jak Etoto, LvBet oraz Forbet znajdują się poniżej.

Bonusy na dziś - 7 grudnia (piątek)

Bonus Etoto

Bukmacher Etoto daje, aż 200 PLN premii. Jeżeli posiadasz konto u tego bukmachera i w dniu dzisiejszym dokonasz wpłaty przynajmniej 100 PLN, otrzymasz 50% wysokości depozytu, czyli wpłacasz 100 PLN dostajesz od bukmachera 50 PLN.

Warto jest odnotować fakt, że maksymalna kwota  to 200PLN. W dodatku bukmacher bierze pod uwagę, że depozyt spełniający wymogi promocji dokonanych przez danego gracza.

W dalszym ciągu natomiast jest aktywna promocja 20PLN bez depozytu u tego bukmachera.  Jak ją zdobyć? Jeżeli w dalszym ciągu nie posiadasz konta gracza w Etoto to wystarczy założyć profil na www.Etoto.pl podając kod promocyjny „ETOTO20FREE”.

Bonus Forbet

Jak wiadomo przed nami dzisiaj hit Serie A,  Juventus podejmuje Inter. Forbet z tej okazji   przygotował  bonus. A dokładnie mówiąc 14% więcej wygranej  na ten hitowy pojedynek. Co istotne w tym wszystkim zakład rozpoczyna się trzy godziny przez początkiem spotkania i trwa do momentu pierwszego gwizdka sędziego. Ta konfrontacja ma się rozpocząć o godz. 20:30.

Warto jest podkreślić, aby ta promocja była aktywna kupon musi zawierać przynajmniej trzy zdarzenia.

Bonus lvBet

Wiadomo jak nieprzewidywalna jest nasza Ekstraklasa. Jednak każdy mimo to z nas ją obstawia. Bukmacher LvBet daje 7% więcej wygranych niż zwykle.

Jednak trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie z aplikacji mobilnej. W związku z tym obstawienie kuponów na mobilnej bądź standardowej stronie internetowej w promocji nie biorą udziału.

Warto jest przypomnieć, że w dalszym ciągu można skorzystać z kodu promocyjnego „BETONLINE”. Wystarczy go podać w formularzu rejestracyjnym na www.lvBet.pl

————————————————————————————————-Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

Poprzedni artykułLOTTO w sieci – omówienie gry
Następny artykułCzy Mr Green przyspieszy rozwój William Hill?
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!