Bukmacher STS wprowadza z okazji powrotu Ekstraklasy najnowszy pakiet powitalny, w który to oferuje pierwszy zakład bez ryzyka nowym graczom.

Cashback na start u bukmachera STS. Zwrot do 200 PLN.

Cashback na start u bukmachera STS. Zwrot do 200 PLN.

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta tego bukmachera. Promocja polega na rejestracji konta, dokonaniu wpłaty i zagraniu kuponu bez ryzyka.

Promocja dostępna do dnia 21 lipca do godz. 23:59. Chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Pierwszy krok podczas tej promocji jest to dokonania rejestracji konta, poprze zupełnie formularz na stronie bukmachera STS. Nie zajmie to zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane.

Podczas rejestracji należy aktywować bonus poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To sprawi, że Cashback będzie dostępny graczowi, a poza tym w gratisie trafi na konto gracza 29 PLN. Te środki znajdują się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty!

Następnie trzeba dokonać pierwszego depozytu i zagrać kupon. Warto jest pamiętać, że tylko pierwszy zakład jest objęty promocją. Jeżeli okaże się, że został on rozliczony jako przegrany na konto gracza trafi kwota za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie 200 PLN. Natomiast w przypadku wygranego kuponu na konto gracza trafi cała kwota.

darmowa kasa za rejestrację bez depozytu

Warto jest pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do poniedziałku 22 lipca do godz. 23:59.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konta gracza maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

STS TV i aplikacje mobilna:

Gracze, którzy posiadają konto u tego operatora w pełni legalnie mogą oglądać wydarzenia sportowe online w TV STS i to bez żadnych opłat.

Natomiast typerzy lubiący typować z swoich rządzeń mogą pobrać aplikację mobilną dostępną na stronie bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN
Następny artykułLegalny bukmacher BetClic: darmowy bonus 60 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!