Bukmacher STS oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny. Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u tego operatora mogą skorzystać już na sam start z bonusu do 1200 PLN za pierwszą wpłatę, freebet 29 PLN bez depozytu oraz pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 200 PLN. To wszystko w dodatku przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego „BETONLINE”.

Bonus 1429 PLN w nowej promocji bukmachera STS

Bonus 1429 PLN w nowej promocji bukmachera STS

Warunki promocji są bardzo, proste i co za tym idzie niezwykle przejrzyste dla każdego gracza. Wystarczy założyć konto na www.STS.pl do 10 maja do godziny 23:59.

Nadmienić trzeba koniecznie, że proces zakłada konta jest bardzo prosty i co istotne nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać wyłącznie swoje podstawowe dane.

Kod bonusowy w STS

Gracz, który chce skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego, tj. premii za depozyt do 1200 PLN, bonusu bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN oraz zakłady bez ryzyka do 200 PLN koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawia, że pakiet startowy zostanie automatycznie aktywowany. Poza tym należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby wpisać ten kod.

Po poprawnym przejściu procesu weryfikacji danych gracz otrzyma od bukmachera STS darmowy bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonywania wpłaty własnej. Otrzyma e środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Bonus za wpłatę. Premia do 1200 PLN

Na kolejne darmowe środki gracz będzie mógł liczyć po tym jak dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna mu bonus równowartości wpłaty. Maksymalna kwota jaka może znaleźć się na koncie typera to 1200 PLN:

Przykład: użytkownik dokonał wpłaty na swoje konto w wysokości 700 PLN. Taka samą kwotę gracz otrzyma w prezencie, ale jedynie w formie środków bonusowych. Łącznie typer będzie posiadał 1400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest zaznaczyć, że środki z wodą się automatycznie na koncie gracza po tym, jak bukmacher STS dokona zaksięgowania wpłaty.

Cashback w STS. Zwrot stawki za przegrany zakład.

W najnowszym pakiecie powitalnym zakłady bukmacherskie STS oferuje każdemu nowemu graczowi na start pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 200 PLN.

Wówczas jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 200 PLN.

STS Betgames

Legalny bukmacher w Polsce STS oprócz oferty bukmacherskiej oferuje wszystkim swoim użytkownikom również Betgames, czyli gry karciane.

Gracze, co istotne za prawdziwe pieniądze i w dodatku zgodnie z polskim prawem mogą grać chociażby w Pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus bukmacherski na Esport od Betclic 40 PLN.
Następny artykułWygrywaj więcej u bukmachera STS. Co tydzień extra bonusy dla typerów.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!