Legalny bukmacher STS online w związku ze spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata w piłce nożnej oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to gracze może liczyć na extra 100 PLN za obstawienie meczy.

100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?

100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera STS na mecze eliminacyjne jest bardzo bogata. W dodatku możemy oglądać występy Biało – Czerwonych, którzy już dzisiejszego wieczoru zagrają z San Marino.

W związku z tym każdy z typerów może liczyć na extra promocję „Cashback do 100 PLN na eliminacje MŚ 2022”, która to jest aktywna graczom do 8 września do godziny 23:59. Typer, który chce z niej korzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem użytkowników w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO, na którym musi być co najmniej jeden typ związany z meczami eliminacyjnymi do MŚ 202022 w piłce nożnej. Poza tym trzeba mieć na uwadze, że kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiodą to otrzyma zwrot 100% stawki, a można łącznie otrzymać nawet 00 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Legalny polski bukmacher STS online na start każdemu graczowi oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać premię o wartości 1229 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 PLN za założenie konta. Dodatkowa kasa trafi na konto typera pod warunkiem dokonaniu depozytu. Wówczas na konto użytkownika trafi bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 100 PLN na europejskie puchary w STS
Następny artykułPKO Ekstraklasy: Bonusy dla najlepszych typerów od Betclic
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!