Dokonujesz zakładów na sporty wirtualne? Jak to warto jest skorzystać z promocji, jaką oferuje bukmacher STS, który co tydzień zwraca swoim graczom połowę trzech pierwszych przegranych kuponów.

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Jest to promocja tygodnia i trwa co tydzień od poniedziałku do niedzieli. Podczas jednego okresu rozliczeniowego bukmacher dokona zwrotu za trzy pierwsze przegrane kupony w czasie jednego tygodnia.

Aby wziąć udział w promocji należy dokonać zawarcia kupony pojedynczego albo wielozdarzeniowego, na którym znajdują się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Stawka kuponu jest dowolna, ale musi zostać on zawarty za środki własne. Granie freebetmi bądź innymi środkami sprawi, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

Otrzymaną kwotą będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą bonusu. Przykładowo otrzymujemy od bukmachera STS 20 PLN zwrotu to musimy dokonać obrotu o wartości 60 PLN. Należy pamiętać, że do obrotu zaliczają się jedynie kupony wygrane, których kurs wyniósł, co najmniej 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPromocja od Forbet, który zmniejsza przegrane
Następny artykułPakiet powitalny dla nowych graczy od STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!