Czym jest Misja Tenis? To specjalna promocja od Betclic, w której do zdobycia jest aż 50 PLN! Co trzeba zrobić? Krok pierwszy i najważniejszy: aktywnie obstawiać mecze tenisowe!

Tenisowa promocja Betclic, czyli 50 PLN dla aktywnych typerów!
Tenisowa promocja Betclic, czyli 50 PLN dla aktywnych typerów!

Betclic bonus na tenis. Gracze dostają 50 PLN!

Promocja bukmacherska z tego wpisu dostępna jest od 7 do 13 października. Wymagane jest zapisanie się do niej, co robi się poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz tutaj” w zakładce poświęconej bonusowi.

Tenisowa promocja Betclic to kasa dla wszystkich, którzy spełnią kilka prostych warunków oferty specjalnej. Najważniejsza z nich to postawienie przynajmniej trzech kuponów ze skutecznymi typami na tenis.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Obstawianie tenisa daje w tym przypadku 50 PLN. Żaden gracz nie może otrzymać ani większego, ani mniejszego bonusu. Nie istnieje też możliwość zgarnięcia kilku premii.

Kasa za obstawianie – tak działa Misja Tenis!

Dodatkowe pieniądze przelane zostaną na odpowiednie konta w dniu 14 października. Bonus może być wykorzystany nie tylko na granie na tenis, ale również piłkę nożną czy inne sporty.

Poniżej prezentujemy kryteria, jakie musi spełniać kupon promocyjny:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kurs 1.80 lub wyższy
  • Tylko typy tenisowe
  • Jedynie zwycięskie zakłady
  • Zakłady SOLO lub AKO
  • Zagrane w aplikacji albo na stronie WWW

Warto mieć na uwadze, że oferta trwa tydzień, a z dnia na dzień ubywa pewniaków na tenis. Warto może już nawet teraz zerknąć na aktualną ofertę dostępną na stronie Betclic? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna powiększa wygrane na Ligę Mistrzów! Jak działają Happy Hours?
Następny artykułFortuna darmowy bonus za kupon na eliminacje Mistrzostw Europy 2020
Aktualny ranking bukmacherów przydaje się każdemu. U mnie znajdziecie zawsze rzetelne oceny zakładów bukmacherskich. Nie boję się pisać o największych wadach i zaletach. Stworzyłem tę stronę po to, by pomóc wam wybrać pierwszego lub kolejnego buka do obstawiania! :)