Forbet przez ostatnie dwa dni dawał nam promocję z okazji Ligi Mistrzów. Na dzisiaj, czyli 13 grudnia bukmacher zachęca nas do pogrania 'Pucharu pocieszenia”, czyli Ligi Europejskiej i z tej okazji ma promocję. A dokładnie operator daję nam prawo dzisiaj nawet dwie pomyłki na kuponie! A mianowicie w razie typowania spotkań Ligi Europejskiej i jednej pomyłki bukmacher zwraca Ci całą stawkę! W przypadku dwóch błędów możesz liczyć na zwrot połowy stawki. Wygląda zachęcająco.Szczegóły promocji znajdują się poniżej.

Promocja dotyczy jedynie dnia dzisiejszego, to 13 grudnia. Wszystkie typy na nim zawarte muszą zostać rozliczone do godz. 23:59.

Typować jedynie można spotkania z Ligi Europejskiej. Minimalna ich ilość to 8 zdarzeń na kuponie, który musi zostać zawarty za kwotę dokładnie 99PLN!! Kurs minimalny na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30!

Pamiętaj również, że w promocji nie biorą udział kupony systemowe oraz kupony zagrane ze środków bonusowych. Warto również pamiętać, że nie możemy postawić typu draw no bet (popularnie DNB), ponieważ ten rodzaj typy nie jest brany pod uwagę.

Bonus należy obrócić cztery razy po kursie minimalnym 2.00, a mamy na to czas 30 dni!

Jeżeli nie masz konta w Forbet,możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe kontobukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od Etoto
Następny artykułCzwartkowy bonus od Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!