TOP 3 bukmacherów w Polsce to zestawienie absolutnie najlepszych portali do obstawiania meczów w naszym kraju. Kto znajduje się na szczycie?

TOP 3 bukmacherów w Polsce
TOP 3 bukmacherów w Polsce

Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Mimo że gracie posiadają różne potrzeby, na podstawie ilości pozytywnych opinii można, mniej więcej, założyć, jakie strony cieszą się ogólnym zaufaniem typerów, a jakie wręcz przeciwnie. TOP 3 bukmacherów w Polsce to lista takich podmiotów, do których w sieci jest najmniej zastrzeżeń.

Na ten moment najlepiej ocenianym bukmacherem w Polsce jest Fortuna. Trzeba jednak podkreślić fakt, że działa ona na naszym rynku najdłużej, tak więc miała sporo czasu na likwidację ewentualnych mankamentów i dostosowanie oferty do potrzeb graczy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Miejsce numer dwa to Etoto. Ten legalny bukmacher jeszcze do niedawna nie wybijał się na tle innych firm branżowych, ale ostatnio poczynił ogromne postępy i obecnie gracze oceniają go niezwykle pozytywnie. Oferuje dobre kursy, promocje bukmacherskie i aplikację na smartfony i tablety!

Podium bukmacherów najlepszych w naszym kraju zamyka Forbet. Marka jest sponsorem wielu drużyn sportowych w naszym kraju, przygotowała ciekawy bonus powitalny dla nowych graczy, a jakby tego było mało – organizuje bardzo dużo akcji promocyjnych.

TOP 3 bukmacherów legalnych w Polsce:

  1. Fortuna

  2. Etoto

  3. Forbet


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepszy bukmacher w Polsce
Następny artykułLista legalnych bukmacherów w Polsce
Aktualny ranking bukmacherów przydaje się każdemu. U mnie znajdziecie zawsze rzetelne oceny zakładów bukmacherskich. Nie boję się pisać o największych wadach i zaletach. Stworzyłem tę stronę po to, by pomóc wam wybrać pierwszego lub kolejnego buka do obstawiania! :)