TOTALbet to jeszcze nie do końca znana firma hazardowa. Wielu ekspertów twierdzi, że warto mieć tam konto. A takie osoby bardzo rzadko mylą się w swoich osądach… Czy ta firma bukmacherska oferuje swoje usługi – na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – zgodnie z przepisami Ustawy Hazardowej? Na jakie bonusy mogą swobodnie liczyć nowi użytkownicy tego podmiotu? Dowiedz się także nieco więcej na temat tego, co konkretnie jest tam do obstawiania na co dzień.

Od kiedy ta firma hazardowa działa legalnie?

Tak, jak wspominaliśmy na samym początku dzisiejszego artykułu, firma TOTALbet nie jest jeszcze tak popularna, jak np. STS, Fortuna, czy Betclic. Krok po kroku ten podmiot hazardowy zyskuje jednak w oczach osób, które na co dzień interesują się takim zagadnieniem, jak właśnie zakłady bukmacherskie. Nie może to jednak zaskakiwać. Szczególnie jak poznasz wszystkie kluczowe fakty odnoszące się do tej firmy bukmacherskiej. Na pewno dla każdego liczy się to, że TOTALbet działa legalnie. Sprawdziliśmy ten aspekt na kilka sposobów. Najpierw zajrzeliśmy na stronę internetową tego bukmachera. Na samym dole znajduje się informacja, że ta firma działa na bazie zezwolenia wystawionego przez Ministerstwo Finansów. Miało to miejsce w marcu 2018 roku. Takie dokumenty są natomiast wystawiane na sześć lat. Nie musisz się jednak obawiać, że np. w 2025 roku ta firma bukmacherska przestanie istnieć. Po prostu odpowiedzialne za ten aspekt osoby muszą w odpowiednim czasie wystąpić o przedłużenie zezwolenia na kolejne lata. Naszym zdaniem, TOTALbet nie będzie miał problemu z uzyskaniem pozytywnej odpowiedzi.

Jakie bonusy są przyznawane nowym Klientom?

Warto regularnie odwiedzać serwis https://www.meczyki.pl. Nie tylko dlatego, że są tam zawsze najświeższe informacje na temat sportu (przede wszystkim piłki nożnej). Nie brakuje także właśnie np. opisów bukmacherów wraz z aktualnymi kodami. Nie inaczej jest w tym przypadku. Jeśli założysz konto w tym bukmacherze i wpiszesz totalbet kod promocyjny meczyki, to otrzymasz 30 PLN w formie darmowych zakładów. Za samo tylko założenie konta. Kolejne dwie dyszki otrzymasz po wykonaniu kilku prostych zadań. Musisz zatem m.in. zaznaczyć zgody marketingowe, czy wpłacić pierwszy depozyt itp. To jednak nie wszystko. W końcu ta firma bukmacherska oferuje także hojny bonus podwajający depozyt aż do poziomu… 5000 PLN. Minimalna kwota, która zostanie zdublowana to zaś 10 PLN.

Do dyspozycji są rozmaite wydarzenia sportowe, lecz nie tylko

W co można grać na stronie internetowej bukmachera TOTALbet? Opcji nie brakuje, dlatego każda nowa osoba będzie zadowolona. Przede wszystkim ta firma bukmacherska bazuje na sporcie. Możesz grać przeróżne dyscypliny. Od najpopularniejszych po takie, które na co dzień nie cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem. Do wyboru masz również inne warianty. Chodzi m.in. o rozgrywki e-sportowe. Poza tym ta firma bukmacherska ma w ofercie dyscypliny wirtualne, a nawet… gry karciane.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna nagradza typerów KSW 68
Następny artykułCashback bez limitu u bukmachera Fuksiarz. 500 PLN za przegrany kupon