Ciekawą promocję ma dla swoich graczy bukmacher Totalbet. Ponieważ wystarczy, że na naszym kuponie będzie znajdować się przynajmniej 5 zdarzeń, a możemy liczyć wówczas na większą wygraną.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmacher Totalbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Udział w tej promocji jest automatyczny, więc nigdzie nie musimy zgłaszać naszego udziału. Warunek jest tylko jeden, że kupon musi spełniać poniże warunki:

  • musi zostać zawarty za środki własne.
  • jeżeli zagramy za inne środki promocyjne, tj. Freebet, Bonus 100%, Cashback. Kupon wówczas nie bierze udziału w promocji.
  • Minimalny kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie to 1.20.
  • Aby kupon wziął udział w promocji musi znajdować się na nim minimum pięć zdarzeń.

Wysokość bonusu zależy od ilości zdarzeń na kuponie. A tabela bonusów wygląda następująco:

  1. zdarzeń – 5%
  2. zdarzeń – 10%
  3. zdarzeń – 15%
  4. zdarzeń – 20%
  5. zdarzeń – 25%
  6. i więcej – 30%.

Tak więc widać warto skusić się z tej promocji. Tym bardziej, że oferta bukmachera jest bogata, a na weekend tym bardziej, każdy powinien sobie coś znaleźć.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygraną na LaLiga o 14%!!
Następny artykułBonus na Etoto na E-Sport
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!