Lubisz obstawiać zakłady w piątek? Jak tak to oferta bukmachera Totolotka jest skierowana do Ciebie. Ponieważ w razie kuponu rozliczonego jako wygrany bukmacher zwiększy Twoją wygraną o 14%.

Promocja dotyczy zawarcia kuponów w każdy piątek, więc można już skupić się na przejrzeniu oferty na piątek 11 stycznia.

Bukmacher również oferuje bonus po rejestracji Freebet 20 PLN i 100% kwoty od pierwszej rejestracji :

Aby wziąc udział w promocji stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN. Warto jest podkreślić, że tez nie musimy nigdzie zgłaszać udziału w promocji. Ponieważ wystarczy spełni ć wszystkie kryteria promocji.

W dodatku na kuponie musi znajdować się przynajmniej jedno zdarzenie z oferty Toto-Mix lub Live. Jednak kurs minimalny każdego zdarzenia znajdującego się w kuponie musi wynieść co najmniej 1.06. Łączny kurs natomiast musi wynieść minimum 2.00.

Jak okaże się, że nasz zawarty kupon został rozliczony poprawnie, a do tego spełniamy powyższe warunki to automatycznie bukmacher zwiększy naszą wygraną o 14%.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 100% za pierwszy depozyt od Totolotka
Następny artykułBonus do 100 PLN na E-Sport od LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!