W związku z rozpoczynającym się Turniejem Czterech Skoczni legalny bukmacher Fortuna oferuje promocję „Happy Hours”, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%.

Turniej Czterech Skoczni 2019/20 – kupony bez podatku

Turniej Czterech Skoczni 2019/20 – kupony bez podatku

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Typerzy z tej akcji mogą skorzystać w dniu 29 grudnia w godzinach od 15:00 do 16:00. Gracz swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Wystarczy jedynie do swojego kuponu AKO lub MAXIKOMBI dodać bonus kursowy. To sprawi, że od razu kupon bierze udział w promocji „Happy Hours”.

Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że w tej promocji kwalifikują się wyłącznie zdarzenia przedmeczowe z oferty skoków narciarskich.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za co najmniej 20 PLN. Z akcji automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zwarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany to jego wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14%.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna kod promocyjny 2020

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Te bonusy będą aktywne jedynie pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Następny artykułBonus 20 PLN dla każdego za darmo od bukmachera TotalBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!