W związku z fazą grupową szóste kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy bukmacher STS przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której gracze mogą liczyć na extra środki. A trzeba powiedzieć, ze pula nagród jest dosyć pokaźna, bo wynosi 25 000 PLN.

Pewne bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy u bukmachera STS

Pewne bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy u bukmachera STS

Warto jest powiedzieć, że drużyny cały czas walczą o awans do kolejnej rundy rozgrywek zarówno piłkarskiej Ligi Mistrzów, ale i Ligi Europy. W dodatku niezywkle ciekawych konfrontacji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie starcia Real Madryt vs Moenchengladbach, Lipsk vs Manchester United, Barcelona vs Juventus.

Gracz, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „25 000 PLN na europejskie puchary” koniecznie musi sie do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl.

25 000 PLN dla graczy na europejskie puchary

W ramach wspomnianej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO i SOLO, na których musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na dokładny wynik meczu Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy. Należy mieć na uwadze, że stawka zakłądu nie może być mniejsza niż 15 PLN.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracze, których kupon okazał się wygrany to wspaniała wiadomość. Bowiem poza wygraną gotówką otrzymają extra środki, które oferuje bukmacher STS. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN. Dodać jest warto, że każdy typer może liczyć na pięć kuponów.

Pewne 1229 PLN na start u bukmachera STS:

Wszyscy gracze, którzy wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym u bukmachera STS dokonają aktywacji następujących bonusów:

  • pewnych 29 PLN za założenie konta
  • premii równowartości depozytu do 1200 PLN

To wszystko sprawia, że użytkownicy obstawienie meczy u bukmachera STS mogą od extra bonusu o wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betclic zmniejsza ryzyko przegranej na europejskie puchary
Następny artykułDarmowe bonusy na Turniej Cztwrech Skoczni w eFortunie
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!