W związku z 70. Turniejem Czterech Skoczni bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych użytkowników. Wystarczy obstawiać te prestiżowe zawody, aby liczyć na dodatkowe środki. Każdy z typerów może otrzymać nawet 100 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone.

Bonus do 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS

Bonus do 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS

My niewątpliwie liczymy na dobry występ naszych rodaków podczas 70 Turnieju Czterech Skoczni. Jednak z drugiej strony trzeba mieć na uwadze, że nasi kadrowicze nie prezentują zbyt wysokiej dyspozycji.

Jednak każdy z aktywnych typerów może otrzymać nawet 100 PLN w promocji „Obstawiaj TCS i zgarnij bonus”, która jest dostępna wszystkim typerom do 6 stycznia do godziny 23:59.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie skoków narciarskich

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to dołączenie do promocji „Obstawiaj TCS i zgarnij bonus” na stronie www.STS.pl. Następnie gracz musi zawierać kupony SOLO lub AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia ze skoków narciarskich
  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej lib LIVE
  • kurs łączny nie może wynosić mniej niż 1.85
Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na koniec promocji gracz otrzyma premię, które jest uzależniona od kwoty zagranych kuponów:

  • Obrót 100 PLN – 20 PLN
  • Obrót 250 PLN – 50 PLN
  • Obrót 500 PLN – 100 PLN

Warto jest mieć na uwadze, ze nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Nowy kod promocyjny w STS 2022:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bonus 100% za depozyt do 1200 PLN

To sprawia, że każdy z graczy obstawienie meczy u bukmachera STS może od łącznego bonusu 1229 PLN. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Następny artykułGwarantowane bonusy za aktywność od Betclic do 200 PLN dla graczy
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!