Po dosyć długiej przerwie reprezentacyjnej rozpoczynamy kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020. W związku z tym bukmacher LvBet ma promocję, w której zwiększa wygrane na kupony z pojedynku Austria – Polska.

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Każdy gracz,z który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz dokonał wcześniej przynajmniej jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji.

Jednak trzeba pamiętać, ze w tej promocji biorą udział jedynie tylko te kupony, które zostaną zawarte przez aplikację mobilnej bukmachera LvBet. Zawarcie kuponu poprzez stronę internetową bukmachera automatycznie sprawi, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

Promocja dotyczy jedynie spotkania Austria – Polska, które odbędzie się w dniu 21 – marca. Należy zawrzeć kupon na pojedynek Biało – Czerwonych w godzinach 18:45 – 22:45. W tej promocji bukmacher dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, zakłady na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe oraz zawarte z ze strony bukmacher LvBet. Dopuszczalne do promocji są jedynie kupony z aplikacji mobilnej.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększy naszą wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN
Następny artykułBonus za depozyt od bukmachera. Nawet do 500 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!