Po dosyć długiej przerwie reprezentacyjnej rozpoczynamy kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020. W związku z tym bukmacher LvBet ma promocję, w której zwiększa wygrane na kupony z pojedynku Austria – Polska.

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Każdy gracz,z który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz dokonał wcześniej przynajmniej jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji.

Jednak trzeba pamiętać, ze w tej promocji biorą udział jedynie tylko te kupony, które zostaną zawarte przez aplikację mobilnej bukmachera LvBet. Zawarcie kuponu poprzez stronę internetową bukmachera automatycznie sprawi, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

Promocja dotyczy jedynie spotkania Austria – Polska, które odbędzie się w dniu 21 – marca. Należy zawrzeć kupon na pojedynek Biało – Czerwonych w godzinach 18:45 – 22:45. W tej promocji bukmacher dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, zakłady na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe oraz zawarte z ze strony bukmacher LvBet. Dopuszczalne do promocji są jedynie kupony z aplikacji mobilnej.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększy naszą wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN
Następny artykułBonus za depozyt od bukmachera. Nawet do 500 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!