Na piąty dzień kwietnia bukmacher Forbet ma ciekawą promocją dla swoich graczy, w której to zwiększa im wygrane o 12 %. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Forbet zwiększa wygrane o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziął udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się również zapisywać. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, a do tego spełnić poniższe warunki promocji

  • na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • w promocji biorą udział jedynie kupony przedmeczowe
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak w promocji biorą udział jedynie kupony zagra za środki własne.

Z promocji są wykluczone kupony:

  • zagrane systemowe
  • zawarte przed środki bonusowe

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOdbierz dodatkowe 25 PLN od bukmachera Forbet
Następny artykułBonus na MB Boxing Night „Ostatni Taniec” od Fortuny
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!