Na piąty dzień kwietnia bukmacher Forbet ma ciekawą promocją dla swoich graczy, w której to zwiększa im wygrane o 12 %. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Forbet zwiększa wygrane o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziął udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się również zapisywać. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, a do tego spełnić poniższe warunki promocji

  • na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • w promocji biorą udział jedynie kupony przedmeczowe
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak w promocji biorą udział jedynie kupony zagra za środki własne.

Z promocji są wykluczone kupony:

  • zagrane systemowe
  • zawarte przed środki bonusowe

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułOdbierz dodatkowe 25 PLN od bukmachera Forbet
Następny artykułBonus na MB Boxing Night „Ostatni Taniec” od Fortuny
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!