Forbet dzisiaj, czyli 20 grudnia zwiększa wygraną o 14%! Promocja dotyczy jedynie kuponów w zawartych w godzinach 16:00, a 18:00. Kto postawi kupon w tym czasie, na którym będą przynajmniej trzy zdarzenia zdarzenie,a także jedno z zakładki („Wygrywaj +14%” + minimum dwa zdarzenia z oferty). Ponadto okażę się on wygrany, Twoja wygrana zostanie zwiększona o 14%.

Promocja obowiązuje jedynie w czwartek 20 grudnia, a kupon można postawić jedynie w godzinach 16:00 -18:00. Jak chcesz wziąć udział w ten promocji, to musisz dodać specjalne zdarzenie o kursie kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Na kuponie musza znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia, gdzie jeden z nich musi być o kursie kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Warto jest nie zapominać, że w promocji biorą udział kupony przedmeczowe jak i na żywo.

Bukmacher zastrzega sobie prawo gry na Sporty wirtualne, a także innymi środkami niż gotówka (czyli freebety oraz środki bonusowe). Jeżeli gracz złamie te punkty automatycznie odpada z promocji.

Jak Twój kupon okaże się wygrany, to wygrana automatycznie sama się zwiększy. Nic innego tylko trzeba korzystać z promocji.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Etoto na środę 19 grudnia
Następny artykułFreebet 10 PLN od Etoto na 20 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!