Forbet dzisiaj, czyli 20 grudnia zwiększa wygraną o 14%! Promocja dotyczy jedynie kuponów w zawartych w godzinach 16:00, a 18:00. Kto postawi kupon w tym czasie, na którym będą przynajmniej trzy zdarzenia zdarzenie,a także jedno z zakładki („Wygrywaj +14%” + minimum dwa zdarzenia z oferty). Ponadto okażę się on wygrany, Twoja wygrana zostanie zwiększona o 14%.

Promocja obowiązuje jedynie w czwartek 20 grudnia, a kupon można postawić jedynie w godzinach 16:00 -18:00. Jak chcesz wziąć udział w ten promocji, to musisz dodać specjalne zdarzenie o kursie kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Na kuponie musza znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia, gdzie jeden z nich musi być o kursie kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Warto jest nie zapominać, że w promocji biorą udział kupony przedmeczowe jak i na żywo.

Bukmacher zastrzega sobie prawo gry na Sporty wirtualne, a także innymi środkami niż gotówka (czyli freebety oraz środki bonusowe). Jeżeli gracz złamie te punkty automatycznie odpada z promocji.

Jak Twój kupon okaże się wygrany, to wygrana automatycznie sama się zwiększy. Nic innego tylko trzeba korzystać z promocji.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.