LvBet to bukmacher, który w razie wygranych zwiększa wygraną z wybranej codziennie ligi. Na sobotę 15 grudnia wspomniany operator zachęca nas pograć pojedynki włoskiej Serie A, gdzie to ma promocje.

Bukmacher daje 7% więcej wygranej ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Warto jest pamiętać, że dotyczy jedynie spotkań włoskiej Serie A. W sobotę emocji na pewno nie zabraknie w tej lidze, ponieważ dojdzie chociażby do derbów Turynu, Torino podejmie Juve, gdzie na pewno zagra nasz reprezentat – Wojtek Szczęsny.

Ta promocja dotyczy jedynie kuponów zawartych z aplikacji mobilnej. Pobrać ja można bez żadnych problemów ze strony bukmachera. Kupony zawarte z strony internetowej bądź też mobilnej nie biorą udziału w promocji.

Jest to jedyny warunek, aby skorzystać z promocji od LvBet. Ponieważ nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału. A kupon zawarty na spotkania Ligi Mistrzów z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 PLN od Etoto na E – Sport
Następny artykułPromocja od Forbet na sobotę 15 grudnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!