Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu na zmagania LOTTO Ekstraklasy w niedzielę 28 kwietnia? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który zwiększa wygrane na zmagania w naszej rodzimej ligi.

LvBet zwiększa wygrana na LOTTO Ekstraklasę

LvBet zwiększa wygrana na LOTTO Ekstraklasę

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w taj akcji.

Promocja polega, żeby dokonać zawrzeć kupon u bukmachera LvBet z aplikacji mobilnej, na której będą znajdować się jedynie zmagania z trzydziestej trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy. W niedzielę dojdzie do kilku ciekawych potyczek, jak chociażby Wisła Kraków vs Śląsk Wrocław.

Bukmacher w tej akcji dopuszcza zakład przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi. Jednak trzeba pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Lecz trzeba pamiętać, że z tej akcji są wkluczone wszystkie kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemowo

Jeżeli spełniasz powyższe warunki tej akcji promocyjnej, to bukmacher LVbet automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet
Następny artykułWygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!