Interesujesz się żużlem? Jak tak, to musisz skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który zwiększa wygrane na czarny sport o 14%.

LvBet zwiększa wygrane na spotkania ligowe w żużlu

LvBet zwiększa wygrane na spotkania ligowe w żużlu

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy spełnić dwa pozstawiowe warunki promocji, tj.

  • dokonać zawarcia kuponu do niedzieli 7 kwietnia, na którym to kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia z pierwszej pierwszej kolejki żużlowej
  • kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera

Podczas tej promocji bukmacher dopuszcza kupony :

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • pojedyncze
  • kombi

Stawka kuponu jest dowolna, ale środku muszą pochodzić z konta głównego. Bukmacher LVbet wyklucza kupony zagrane za środki bonusowe.

Freebet od bukmachera Forbet bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Należy pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie w obronie 1. kolejki Ekstraligi żużlowej, czyli do 7 kwietnia.

A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie to kilku bardzo ciekawych pojedynków, jak np. Unią Leszno vs Betardem Wrocław oraz Motorem Lublin vs MRGARDEN Gruniądz.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie większe wygraną o 14%. O ile kupon zostanie rozliczony jako wygrany.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na MB Boxing Night „Ostatni Taniec” od Fortuny
Następny artykułWiększe wygrane z Forbet we wtorek (9 kwietnia)
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!