Tylko we wtorek 9 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby liczyć na większą wygraną.

Forbet zwiększa wygrane we wtorek o 12%

Forbet zwiększa wygrane we wtorek o 12%

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Bowiem wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 -21:00.

Poza tym bukmacher Forbet wymaga, żeby kupon spełniał następujące warunki:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30
  • bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia przedmeczowe
Bonus od bukmachera Etoto bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Z promocji są wykluczone:

  • kupony zawarte za środki bonusowe
  • kupony systemowe

A niewątpliwie warto jest skorzystać z promocji tym bardziej, że we wtorek czekają nas pojedynki ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do Tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane na żużlową Ekstraligę z Lvbet
Następny artykułZwrot stawki za przegrany kupon od bukmachera Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!