Z okazji spotkań Ligi Mistrzów bukmacher Fortuna dla swoich graczy ma promocję -„Happy Hours”. Podczas to, której zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

Udział w tej promocji mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu u tego bukmachera.

Promocja obowiązuje we wtorek i środę przed pierwszymi spotkaniami Ligi Mistrzów, a dostępna jest tylko w godzinach 17:00 – 18:00.

Freebet od bukmachera Etoto bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

A na pewno jest z czego wybierać. Ponieważ podczas dwóch najbliższych dni dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków jak chociażby: Bayern vs Liverpool czy Juventus vs Atletico Madryt.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Bowiem wystarczy, że do naszego kuponu dodamy specjalne zderzanie „Happy Haours”.A to jednocześnie sprawi, ze nasz kupon bierze w promocji. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN, a środki za jaki został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Lecz należy pamiętać, że nie można do kuponu dodawać wydarzeń ze sportów wirtualnych. Poza tym kuponu, na którym znajduje się zderzanie „Happy Hours” nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. A poza tym objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwraca część przegranej gótówki
Następny artykułMniejsza przegrana na Ligę Mistrzów o 50%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!