W poniedziałek 6 maja zwiększa depozyt swoich graczom. Wystarczy dokonać wpłaty u bukmachera, żeby otrzymać dodatkowe 50% wielkości depozytu.

Forbet zwiększa depozyt o 50% – 6 maja

Forbet zwiększa depozyt o 50% – 6 maja

Ta akcja promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Promocja polega na dokonaniu wpłaty w dniu 6 maja do godziny 23:59. W zamian bukmacher dokona 50% depozytu. Minimalna kwota jaka bierze w tej akcji to 20 PLN, maksymalna natomiast 200 PLN. Natomiast trzeba pamiętać, że bonus zostanie przyznany tylko do pierwszej wpłaty.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Aby grać środkami bonusowymi należy najpierw dokonać odblokowania bonusu poprzez jednokrotny obrót wielkością depozytu, a kurs kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.00. Moment odblokowania bonusu następuje po tym jak bukmacher dokona rozliczenia kuponu.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej z Forbet
Następny artykułDarmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet – 9 maja
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!