Interesujesz się piłką nożną? Typujesz regularnie spotkania? To ta promocja u bukmacher Forbet jest prosto dla Ciebie. A jest na pewno o co walczyć. Ponieważ można wygrać bilety do stolicy Włoch na mecz AS Roma – Juventus Turyn.

Bilet na mecz do wygrania u bukmachera

Bilet na mecz Roma – Juventus do wygrania u bukmachera

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do spotkań ligowych. Więc jest to dobra okazja do wzięcia udziału w konkursie. Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z piłki nożnej bukmachera. To wszystko sprawia, że wybór ligi zależy od Ciebie. Można typować mocne ligi zachodnie jak Premier League, LaLiga czy Bundesligę, ale również i bardziej egzotyczne jak chociażby australijska.

Jest na pewno o co walczyć. Ponieważ bukmacher dla najlepszych typerów, którzy zdobędą najwięcej punktów czeka nagroda główna, ale i również bonusy na grę. Najlepsi gracze udadzą się na wycieczkę do Włoch, gdzie będą mogli obejrzeć pojedynek AS Roma – Juventus Turyn.

Promocja obowiązuje do 17 kwietnia, więc do tego czasu można dokonywać zawarcia kuponów. W akcji biorą jedynie tylko te kupony, które mają zdarzenia z oferty piłki nożnej. Bukmacher w tej akcji dopuszcza zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo.

Freebet od bukmachera Forbet bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Promocja polega na zbieraniu kuponów. A zdobywa się jest w łatwy sposób: im więcej zdarzeń na kuponie tym samym zdobywasz więcej punktów. Wygra ta osoba, która zdobędzie najwięcej punktów.

Pełen ranking jak i nagrody znajdziesz na stronie bukmachera Forbet.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na spory wirtualne
Następny artykułLvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!