Typujesz u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z konkursu tego operatora, w którym do wygrania są cztery pakiety wyjazdowe na spotkanie eliminacyjne Mistrzostwo Europy 2002: Macedonia vs Polska.

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

W tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał przynajmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym jest zawieranie kuponów w okresie trwania tej akcji, czyli od dnia 23 kwietnia do 14 maja.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Wygra ta osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, a system punktowania jest bardzo prosty, ponieważ wygląda następująco: im więcej zdarzeń tym więcej punktów. Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z obrębu piki nożnej. Można typować zarówno ligi zachodnie jak i bardziej egzotyczne jak MLS czy ligę chińską.

Dla zwycięzców bukmacher przewidział łącznie cztery pakiety wyjazdowe na pojedynek eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2020: Macedonia vs Polska.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%
Następny artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za pierwszy kupon dla nowych graczy
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!