Legalny bukmacher STS nagradza aktywnych swoich graczy do tydzień za obstawienie meczy w ramach oferty „Obstawiaj i wygrywaj więcej”. Jest na pewno co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 35 000 PLN.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień staną się coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że do rozgrywek piłkarskich wracają zawodnicy w kolejnych krajach.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje limitowana ofertę promocyjną „Obstawiaj i wygrywaj więcej”. Trwa ona do odwołania, a swojego udziału w niej nie trzeba zgłaszać, ani się zapisywać.

Trzeba mieć wyłącznie na uwadze, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z ich dostępny jest graczom w dniach od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59

Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk „Weź udział”. który znajduje się w zakładce tej oferty.

Darmowa gotówka dla graczy za obstawienie meczy

Bukmacher STS w ramach oferty „Obstawiaj i wygrywaj więcej” dopuszcza zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Istotnym aspektem jest to, że na kuponie muszą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia.

Gracz sam wybiera typy, które znajdują się na zakładzie. Istotnym aspektem jest to, że na zakładzie mogą znajdować się typy z każdej dyscypliny, które dostępne są u bukmachera STS.

Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że gracz ma prawo mieszać typy, ponieważ mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że minimalny kurs zdarzenia to 1.50, zaś kupon musi zostać zagrany za minimum 15 PLN.

Wszyscy gracze, których zakład okaże się wygrany to oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą i to co tydzień pulę nagród, która wynosi 35 000 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam początek pakiet powitalny. Gracze już na sam początek mogą otrzymać chociażby freebet o wartości 29 złotych i to bez wpłaty własnej.

Kolejne darmowe środki znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że gracz dokona depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna premię równowartości depozytu do 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że wpisze on hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 1429 PLN
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!