Przez cały marzec możemy liczyć na większą wygraną z bukmacherem Forbet. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

W marcu Forbet zwiększa wygrane o 14%

W marcu Forbet zwiększa wygrane o 14%

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto gracza u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Jak chcemy wziąć udział w tej akcji bukmachera Forbet to nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że spełnimy dwa podstawowe warunki promocji:

  • dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00
  • dodamy specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”
Freebet od bukmachera Forbet bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Warto jest pamiętać, że na kuponie muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia, w tym specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu jest dowolna, ale środki muszą pochodzić z konta głównego. Granie za środki bonusowe sprawi, że kupon jest wykluczony z promocji podobnie zresztą jak kupony, na których będą znajdować się zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet bez depozytu od bukmachera STS
Następny artykułKonkurs od LvBet na turnieje tenisowe
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!