Bukmacher Forbet w dniu 3 maja zwiększa wygrane dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w w godzinach 06:00 – 12:0, aby cieszyć się z większej wygranej.

Wygrywaj więcej z Forbet

Ta promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja trwa jedynie w piątek 3 maja w godzinach 06:00 – 12:00. Chcąc włamie liczyć a większą wygraną należy w tych godzinach dokonać zawarcia kuponu który będzie spełniał następujące warunki:

  • znajdą się na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • Na kuponie mogą znajdować się jedynie wszystkie zdarzenia z oferty przedmeczowej, z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych
Bonus od bukmachera Forbet bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Poza tym w tej akcji nie biorą udziału kupony systemowe oraz zawarte za środki bonusowe.

Jeżeli użytkownik spełnia powyższe warunki tej promocji to może liczyć na większa wygraną o 12%. Pod warunkiem, ze jego kupon został rozliczony jako wygrany.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za pierwszy kupon dla nowych graczy
Następny artykułWiększy depozyt od Forbet – 6 maja
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!