Bukmacher STS oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to typerzy przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premię za wpłatę własną do 1200 PLN. Limitowane hasło promocyjne znajduje się poniżej w artykule.

Kod na bonus do 1459 PLN w STS

Kod na bonus do 1459 PLN w STS

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów są bardzo bogate. To wszystko sprawiło, że legalny bukmacher STS oferuje na start pakiet powitalny, w którego skład wchodzą zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premia za wpłatę własną do 1200 PLN

Pierwsza czynność, jaką gracz musi zrealizować jest to rejestracja konta na www.STS.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i co za tym idzie nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu. Jednak trzeba mieć na uwadze, że oferta specjalna dostępna jest graczom do 21 czerwca do godziny 23:59.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera STS:

Należy mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS należy do tych operatorów, którzy przyznają darmowe środki już na sam początek i to bez żadnej wpłaty.

Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, a w zamian na konto typera trafi 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Dodatkowa gotówka za wpłatę. Bonus 100%.

Warto jest wiedzieć również o tym, że Polski bukmacher STS zwiększa depozyt dla każdego gracza. Bowiem za pierwszą wpłatę każdy typer otrzyma bonus równowartości dokonanej wpłaty, a maksymalna kwota jaka może trafić na konto każdego użytkownika, to aż 1200 PLN.

Przykład: Gracz wpłacił 800 PLN na swoje konto. W prezencie otrzyma taka samą wartość, ale w formie środków promocyjnych. Łącznie typer będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Zwrot 100% za przegrany zakład w STS:

Nie da się ukryć, że nowość u bukmachera STS to zakład bez żadnego ryzyka. Wystarczy zawrzeć zakład SOLO lub AKO, aby liczyć na zwrot całej stawki. w przypadku przegranej.

Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to 230 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 200 PLN za wpłatę od bukmachera STS.
Następny artykułExtra gra bez podatu u bukmachera Fortuna
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!