Przed nami weekend, wiec warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który to od piątku do niedzieli zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Forbet w weekend

Większe wygrane o 14% u bukmachera Forbet w weekend

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa od piątku od godziny 15:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do końca lipca. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to właśnie zagranie kuponu w tych godzinach.

Bukmacher Forbet nie określa limitu kuponów na jednego gracza!

Jednak na każdym kupnie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Poza tym bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia przedmeczowe z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

darmowa kasa za rejestrację bez depozytu

Stawka za jaką musi zostać zawarty kupon jest dowolna, ale wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe jak i kupony systemowe są wykluczone z tej promocji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%.

Pakiet na start u bukmachera Forbet:

Jeżeli nie posiadasz konta u tego bukmachera to dobra jest okazja, żeby je założyć, ponieważ bukmacher Forbet nowych graczom zwiększa trzy pierwsze depozyty, gdzie to łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Natomiast gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji w gratisie otrzyma jeszcze 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach
Następny artykułDarmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera BetClic do 1000 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!