W związku z weekendem oraz spotkaniami w angielskiej Premier League, Forbet daje bonus. Mianowicie na graczy czekają dzisiaj zwiększone wygrane na typy z najwyższej fazy rozgrywkowej w Anglii. Poniżej znajdują się warunki promocji.

Powiększone wygrane na Premier League w Forbet!

Jak co kolejka emocji w piłce angielskiej nie brakuje i pewnie tak samo będzie dzisiaj, a tym samym masa typów do typowania. Jakby nie było bukmacherzy w tym forbet mają bogatą ofertę na mecze z angielskiej Premier League.

Aby wziąć udział w dzisiejszej promocji trzeba posiadać konto w Forbet. Jeżeli jego nie posiadasz, to rejestracja zajmie dosłownie chwilę (Kliknij TU), wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i przy okazji wpisać kod bonusowy „BETONLINE„!

Jednak trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje w godzinach 10:00-16:00. Nie trzeba jej nigdzie szukać, ponieważ udział jest automatyczny, ponieważ biorą w niej kupony, które spełniają następujące warunki:

  • Zagrane w odpowiednich godzinach
  • Zawierające co najmniej 3 zdarzenia z Premier League
  • Jedynie PRZEDMECZOWE!
  • Bonus doliczany jest w momencie, gdy dodasz do kuponu „Wygrywaj +14%” o kursie 1.14, który można znaleźć w dziale Piłka nożna> Anglia> Premier League

Co jest dobrego w tej promocji to fakt, że w ciągu dnia można obstawić więcej niż jeden kupon. W razie wygranej środki z promocji pojawią się na koncie samoczynnie.

Darmowe konto bukmacherskie założysz online na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs Lechia – Legia w ForBet
Następny artykuł20PLN od forbet za rejestrację.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!